Techtextil’de Stäubli

sStäubli, yüzyılı aşkın bir süredir yüksek hızlı tekstil makinelerinin dünyadaki önde gelen üreticilerinden biridir. Stäubli, dokuma makineleri, dokuma hazırlama sistemleri ve geleneksel tekstil endüstrisinde halı dokuma sistemleri için döküntü çözümleri tedarikçisi olarak onlarca yıllık deneyimden sonra ürün yelpazesini genişletmek için araştırma ve geliştirme çalışmalarını sürdürdü. Şirket, birkaç yıldır teknik tekstil üretimine ayrılmış tekstil makineleri sunma pozisyonuna girmiştir. Stäubli yüksek performanslı makinelere güvenen dokumacılar, yüksek güvenilirlik ve esneklik gibi özelliklerden yararlanarak sayısız uygulama için yenilikçi ve yaratıcı ürünler içeren teknik tekstil pazarında liderliği alabilecekler.

FUARDA MAKİNE VE YENİLİKÇİ TEKSTİL ÖRNEKLERİ

Stäubli, teknik tekstiller üretim sürecinde özellikle iyi uyan iki makine sergileyecek ve bu konuda bilgi verecektir. Ayrıca, TF dokuma sistemleri, dobbiler, jakarlı makineler, çözgü çekme veya bağlama ekipmanı gibi Stäubli ürünleri ile birlikte üretilen, değişken kalınlıklı ara parçacıklar ve çok katlılar da dahil olmak üzere teknik kumaşlardan bir seçim oluşturur. • Magma T12 çözgü tiplendirme makinesi: Teknik iplik bağları için monofiller, kaba çoklu filamentler, PP kurdeleler, sak kabuğu elyafları, kaba kesik elyaf elyafları ve diğer pek çok elyaf türü için. Kaba teknik ipliklerden orta iplik sayı aralığına kadar değişen evrensel uygulama için geliştirilmiştir. Sağlam tasarımı optik bir çift uç algılama sistemi içerir. MAGMA, monofilament, çap 0.40mm, yoğunluk 7 iplik / cm, 4 kutu, 140 iplik olmak üzere kabin bağlantılarında gösterildi. • UNIVAL 100: Bu tek uç kontrollü Jakar makinesi, otomotiv ve havacılık tekstili, spor, endüstriyel, tıbbi sektörlerdeki teknik tekstiller ve cam elyafı, karbon ve Kevlar’la bile yeni kumaş konstrüksiyonları gibi gelişmiş teknik tekstiller için daha fazla avantaj sunuyor. Bireysel sistem konfigürasyonu ve maksimum esneklik sağlayan yeni TF dokuma sistemi hakkında bilgi verilecektir. Düz, boşluklu veya kompleks çok katmanlı kumaşlar ve 3B kumaşlar için olsun, bu sistem neredeyse sınırsız dokuma olanakları sunar. Son katlama makineleri, çift katmanlı atkı sıkıştırma sistemi ve özel bir katlama hareketi ile birlikte bu sistem, çok kalın ve / veya yoğun kumaşlara kadar geniş hacimli üretim yapılmasına ve çok çeşitli teknik ve hassas ipliklerin verimli bir şekilde işlenmesine olanak tanır. Bu dokuma sistemi, herhangi bir uygulamayı ve istenilen teknik kumaşı dokumak için çeşitli makine kombinasyonları ve kurulumları içerir. Schönherr halı sistemleri şubesiyle Stäubli, ziyaretçilere ALPHA 500 LEANTEC dokuma sistemi hakkında bilgi verecek ve baskı için üstün kaliteli sentetik çim ve boyanmamış materyal üretebilecek.

tekstil

#TechtextildeStäubli #Techtextil #Stäubli #yüksekhızlıtekstilmakineler #yüksekhızlı #tekstilmakineleri #tekstil #makine

İnceleyin

Lenzing’den denim sektöründe sürdürülebilirliği artıracak yeni Indigo Color teknolojili TENCEL™ Modal elyaflar

Lenzing Grubu, tanıtımını yaptığı yeni Indigo Color teknolojili TENCEL™ markalı modal elyaflarla denim sektöründe sürdürülebilir ürünleri ...