Sonsuz keçe ve kemer üreticisi

Dollfus & Muller şirketi şu anda 200 yıldan eskidir ve özel teknik tekstil ürünleri üretmektedir: sonsuz keçeler ve sonsuz kayışlar. 1811 yılında kurulmuştur. Dollfus & Muller 1995 yılında iki firmanın birleşmesinin sonucudur: Dollfus & Noack and Manufacture Muller. 19. yüzyılın başından beri bu firmalar birçok değişikliğe uğramıştır ve birçok iş alanında çalışmaktadır, ancak 1850’li yıllarda teknik tekstiller üretmeye başlamıştır. Bugün, Dollfus & Muller tekstil terbiye ve Tabakhaneler için özel olarak sonsuz keçe ve kurutma bantlarının lider üreticisidir. Dynajet, mürekkep püskürtmeli yazıcılar için kumaşlarda ve tiyatrolar ve etkinlikler için geniş genişlikte kumaşlarda uzmanlaşan Dollfus & Muller’in satış departmanıdır.

Dollfus & Muller ürün yelpazesi

Dollfus & Muller, tekstil terbiye ve nonwoven fabrikaları için sonsuz keçe ve kurutma bantları üretmektedir:

– örme terbiye için sıkıştırma keçeleri

– denim ve dokuma kumaşların finisajı için sanfor keçesi

– tekstil baskı ve dijital baskı için baskı kurutma bantları

– transfer baskısı için süblimasyon battaniyeleri

Dollfus & Muller, boyahanelere daha iyi hizmet verebilmek için diğer ürünlerle karşılaştırıldığında büyük evrimle örme terbiye için sıkıştırılmış keçeyi geliştirdi. Kompakt keçe kalitesi, en yumuşak yüzeyi sayesinde kumaşlara özel bir özen katıyor, yeni özel kompakt keçe tasarımıyla mükemmel bir yönlendirme ve en iyi sıkıştırma oranına sahiptir. Dollfus & Muller, sanfor palmer keçeleri, Denim üreticileri için idealdir. Dollfus & Muller Sanfor keçeleri, en büyük makine üreticileri tarafından en iyi keçeler olarak kabul edilmektedir.

Ayrıca, Dollfus & Muller dayanıklı baskı kurutucu kayış kalitesi üretmektedir. Bu baskı kurutma bantları, yatak örtülerinin pigment baskısı için özel olarak tasarlanmış en dayanıklı baskı kurutucu kayışlarıdır. Dollfus & Muller, ince kumaşlar, eşarplar, bayraklar için özel olarak tasarlanmış özel baskı açık örgü kayışına sahiptir, bu kayışlar arka taraftaki parçacıkları da önleyebilecek özel işaretleme yüzeylerine sahiptir. Dollfus & Muller, en geniş kurutma makinası kayışlarına ve en güçlü kurutma kayışlarına sahiptir.

#keçe, #kemer, #üretim, #tekstil

İnceleyin

Kordsa NASA için üretiyor

Kordsa, 2020 yılının üçüncü çeyreğinde paydaşlarına değer yaratmaya devam ederken, güçlendirme alanına bir yetkinlik daha ekledi. ...