PİMMS FESPA Eurasia’ya MIMAKI ile beraber katılıyor

pimmsBu yıl MIMAKI ile birlikte FESPA Eurasia Fuarı’na katılacak olan PİMMS Group, fuarda tüm MIMAKI reklam, tekstil ve endüstriyel baskı makineleri grubunu ziyaretçilere tanıtacak.

10-13 Aralık tarihinde İstanbul’da düzenlenecek olan FESPA Eurasia Fuarı’nda da D20 numaralı stantta tüm MIMAKI tekstil baskı makineleri grubunu ziyaretçilere tanıtacak olan PİMMS, bu yıl MIMAKI ile birlikte fuara katılıyor. MIMAKI’nin Avrupa’da düzenlenen FESPA fuarlarına katıldığı orijital stant temasının birebir FESPA Eurasia’ya taşınacağı bu yılki ekinlikte, MIMAKI’nin tüm tekstil baskı makineleri grubunun yanı sıra, endüstriyel baskı makineleri, tekstil boya ve yazılımları da etkileyici bir tema içerisinde sergilenecek. Tekstil baskı sektörünün tüm bileşenlerini bir araya getiren FESPA Eurasia Fuarı’nda her yıl olduğu gibi bu yıl da MIMAKI’nin bölge yetkilileri de stantta kendi bölgelerinden gelen müşterilerini ağırlayacak. FESPA Eurasia’ya katılan PİMMS tekstil bayileri de kendi stantlarında ziyaretçilerle buluşacak. Ayrıca, üç ayrı kağıt ve boya üreticisi firmanın standında da MIMAKI marka baskı makineleri kullanılarak demolar gerçekleştirilecek.

MIMAKI TÜM TEKSTİL BASKI MAKİNELERİ GRUBU İLE FESPA EURASIA’DA
MIMAKI, tüm tekstil baskı makinelerini sergileyeceği FESPA Eurasia Fuarı’nda, MIMAKI TS34-1800A, MIMAKI TS500-1800 ve MIMAKI TS300P-1800 modelleri de dahil olmak üzere mevcut tekstil makineleri portföyünün yanı sıra, ilk defa İtalya’daki ITMA 2015 Fuarı’nda  lansmanı gerçekleştirilen yeni baskı makinelerinin de tanıtımını yapacak. MIMAKI TS300P-1800 süblime baskı makinesi, pigment boya kullanan MIMAKI TX300P-1800 tekstil baskı makinesini ve MIMAKI tekstil makinesi ailesinin son üyesi 3.20’lik MIMAKI TS500P-3200 modeli FESPA Eurasia’da ilk kez Türkiye tekstil sektörünün karşısına çıkacak. MIMAKI ayrıca endüstriyel reklam grubunun tamamını da ziyaretçilerle buluşturacak.

MIMAKI TX300P-1800 TÜRKİYE’DE İLK KEZ FESPA EURASIA’DA TANITILACAK
PİMMS bu yıl FESPA Eurasia’da MIMAKI TX300P-1800 direkt tekstil baskı makinesinin Türkiye’deki ilk lansmanını gerçekleştirecek. Makine, sunduğu yüksek baskı kalitesi ve yüksek hızlı baskı imkanının yanı sıra, uygun fiyatları ile de Türkiye tekstil sektörüne yeni bir soluk getirecek. Özellikle direkt tekstil baskıya yönelik geliştirilen MIMAKI TX300P-1800 8 renkli inkjet baskı makinesi, boyanın yüksek hızlarda dahi doğru bir şekilde püskürtülmesini sağlamak için yeni bir baskı kafası kullanıyor. Bu özelliği de makinenin, ultra yüksek kaliteli görsellerin kalın ve dokulu materyaller de dahil olmak üzere tüm kumaşlar üzerine basılması için en ideal çözüm olmasını sağlıyor.

İnceleyin

SPGPrints COVID-19 hızlı test kitinin üretiminde kullanılan baskı metodunu geliştirdi

COVID-19’un dünya çapındaki toplumlara uyguladığı muazzam baskı nedeniyle, ilaç şirketleri hızlı test cihazlarını mümkün olan ...