PCMC, virüs-öldürücü ıslak Mendil Makineleri RX200 ve Mako Clipper’i Nonwoven hattına ekledi

Yeni demonte çözümler çalışan güvenliğini artırırken yüksek alkol içeriğine sahip mendiller üretiyor

Barry-Wehmiller’in bir bölümü ve kâğıt mendil, nonwoven, ambalaj baskı ve torba dönüştürme endüstrileri için yüksek performanslı dönüştürme makinelerinin küresel bir tedarikçisi olan Paper Converting Machine Company (PCMC), sektör lideri ıslak mendil katlama makineleri Rx200 ve Mako Clipper’in şimdi yüzde 70’e ulaşan yüksek alkol içeriği ile çalışan modellerin hazır olduğunu duyurdu.

Daha önce, PCMC ıslak mendil makineleri yüzde 20’den daha az alkolle çalışıyordu.  PCMC kişisel, ev, endüstriyel ve otomotiv kullanımı için dezenfektan mendiller üretiyordu. Bununla birlikte, COVID-19 salgını virüslerin öldürülmesinde ve etkisiz hale getirilmesinde anahtar bileşen olan sterilizasyon mendillerinin en az yüzde 70 alkol içermesi noktasındaki talepte ani bir patlama yaşandı.

Artan talebe yönelik üreticilere yardımcı olmak amacıyla, PCMC RX200 ve Mako Clipper’ını yüksek alkolle güvenli  şekilde çalışacak şekilde yeniden tasarladı. Yeni tasarımlar daha iyi havalandırma için artırılmış hava değişimi ve yangın risklerini ortadan kaldırmak için ek sensorlar içermektedir. Daha katı yönetmelikleri ve daha yüksek makine performansı beklentilerini karşılamak için makinelere ilaveler yapılmıştır. Bunlar IDS 150/300 entegre ikili (çift) istifleme sistemi ve yeniden tasarlanmış Mako testeredir.

PCMC Nonwovens Satış Direktörü Laercio Catao, “Müşterilerimiz için, dünyanın dört bir yanındaki evlere ve ofislere nihayetinde daha fazla alkollü mendil sokacakları yeni çözümler sunmaktan gurur duyuyoruz. Bunu nonwovenler ve flekso baskı makinelerimizde solventler gibi tehlike malzemelerle çalıştığımız kapsamlı geçmişimizden yararlanarak mümkün kıldık. Sonuç, yüksek kaliteli sterilize edici ıslak mendiller ürettiğine ve operatörlerin kendilerini güvende sağladıklarından emin olduğumuz bir makine oldu.”

İnceleyin

Otomotiv tekstilleri noktasında en son Andritz yenilikleri

Doğrudan ekipmanın kendisine odaklandığımızda iki büyük iğneleme yeniliği yakın zamanda piyasaya sürüldü: PA.3000 silindir ön ...