Nit Örme, 40 ülkeye ihracat yapıyor

Sadece yedek parça üretmekle bir dünya markası olunamayacağını vurgulayan Nit Örme Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Yolcular, firma olarak triko imalatçılarının her türlü ihtiyacını karşılamayı amaç olarak belirlediklerini kaydetti. Bu doğrultuda teknik servis, desen tasarımı, elektronik kart tamiri, triko çekim ipliği imalatlarıyla paket hizmet verdiklerine değinen Yolcular, kaliteli malı ucuza üretip kullanıcıların maliyetlerini düşürdüklerini ve orijinal parça kalitesinde daha da ucuza ihtiyaçları olan ürünleri almalarını sağladıklarını söyledi. İrfan Yolcular, aynı zamanda müşterilerine ihtiyacı olan teknik bilgiyi de verdiklerini aktararak, “Biz know-how satıyoruz. Müşteri her türlü teknik sorununda bizden parça ile birlikte bilgi de alabiliyor. “Çözüm Ortağınız” sloganıyla marka olma çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

1995 yılında triko imalatı ile faaliyete başlayan Nit Örme’nin bugün 3 bini aşan yedek parça çeşitliliğiyle dünyanın 40 ülkesine ihracat yaptığını belirten Yolcular, dünya pazarında imalatın büyük bir bölümüne sahip olan Çin’e Nit markasıyla satış yapma başarısını gösterdiklerini söyledi. 1995 yılında fason triko imalatı ile faaliyete geçtiklerini söyleyen Yolcular, 2000 yılına kadar fason triko imalatı, teknik servis, desen tasarımı ve yedek parça imalatına devam ettiklerini, 2000 yılından sonra fason triko imalatına son vererek yedek parça imalatı bölümünü genişlettiklerini vurguladı. Bugün triko imalatı yapan firmaların yüzde 90’ında bulunan Japon menşeli Shima Seiki ve Almanya menşeli Stoll elektronik düz örme makinelerine yedek parça imalatı yaptıklarını belirten İrfan Yolcular, verdikleri hizmetleri şöyle aktardı: “Protti, Steiger, Universal gibi markalara da yedek parça üretiyoruz. Ürünlerimizin büyük bir kısmı makinelerin örme işleminin gerçekleştiği bölümde kullanılıyor. Bununla birlikte makinelerde örmeye yardımcı sistemler olan merdane lastikleri, çardaklar, mekikler gibi birçok yedek parçaları üretiyoruz. Yedek parça imalatı haricinde triko imalatçıların ihtiyacı olan triko çekim ipliği ve aksesuar makineleri imalatı da yapıyoruz. Bu makineleri, Tik tak olarak adlandırdıkları bant makineleri, penyecilerin ve trikocuların kullandığı flok tozu temizleme, uçuntu temizleme makineleri, fireleri değerlendirmek amacıyla ürettiğimiz söküntü makineleri, brit lase makineleri ve kalite kontrol masaları olarak sınıflandırabiliriz. Bu şekilde Nit Örme olarak bir trikocunun ihtiyacı olan her türlü hizmeti vermeye çalışmaktayız.”

Dünyada triko makinelerinin bulunduğu bütün ülkelere ihracatları olduğunu söyleyen Yolcular, “Bu ülkelerin bazılarında direkt kullanıcıya ihracatımızı gerçekleştirirken bazı kullanıcılara da o ülkedeki bayimiz aracılığıyla ulaşıyoruz. Latin Amerika ülkelerinden doğuda Çin’e kadar ihracatımız var. Çin en büyük ihracat yaptığımız ülkelerin başında geliyor. En kapsamlı çalıştığımız bayiliklerimizin başında Çin geliyor. Bunun yanında Türkiye’de de değişik şehirlerde bayilerimiz mevcut” diye konuştu.

İnceleyin

Sahilde sokak sanatı

Daha fazla banyo keyfi için dijital baskılı çözgülü örme havlu kumaş Havlular sadece kurulanmak için ...

8 Yorumlar

 1. ben özbekistan da triko imalatı yapan bir firma da imalat ve alım satım yapmaktayım
  bize tik tak makina sı fiyatı verebilirmisiniz ayrıca stoll makina iğne platin yüklü miktarda almayı hedefliyoruz teklif verirseniz sevinirim ayrıca konfeksiyon makinaları yedek parçası varmı

 2. ben özbekistan da triko imalatı yapan bir firma da imalat ve alım satım yapmaktayım
  bize tik tak makina sı fiyatı verebilirmisiniz ayrıca stoll makina iğne platin yüklü miktarda almayı hedefliyoruz teklif verirseniz sevinirim ayrıca konfeksiyon makinaları yedek parçası varmı
  ayrıca skype niz varsa bildiriniz lütfen

  • Merhaba. Biz tiktak bant imalatı ile uğraşmaktayız. İsterseniz tiktak makinesi satışı yapabiliriz. onuraksan@mynet.com mailimden ulaşabilirsiniz. Makine no ve adetini belirtiniz.

 3. merhabalar bız final dugme olarak polyester zamak plastık pirinc abs düğme ımalatçısıyız ımalat kendı bunyemızdedır 

 4. Merhaba. onuraksan@mynet.com mailimden bana ulaşırsanız size yardımcı olabilirim. Makine no ve adetini belirtiniz.

 5. muhlis kirpikli

  İSTANBUL/KÜÇÜKÇEKMECE/İKİTELLİDEKİFİRMAMIZDA
  25 MİCRON
  12 MİCRON
  POLYESTER
  1/100 1/69 KESİM
  M VE MX TİPİ
  TAKVİYELİ
  AKTARMALI
  ÜRETİM YAPILMAKTADIR…
  METALİZE ŞEFFAF VE RENKLİ SİM İPLİĞİ İMALATI YAPMAKTAYIZ
  FİYATLARIMIZ ÇOK UYGUNDUR
  EĞER İLGİLENİRSENİZ
  GSM:0535 712 85 47
  TEL: (0212) 471 31 59
  NOLU TELEFONDAN YETKİLİ KİŞİYE ULAŞABİLİRSİNİZ
  CEVABINIZI EN KISA ZAMANDA BİLDİRİRSENİZ SEVİNİRİZ
  İYİ ÇALIŞMALAR…
  HÜSEYİN
  AZAD İPLİK

 6. Degerli müsterilerimiz, tüm düz örme makinalari yedek parcalarimiza web sitemiz http://www.nitorme.com adresinden ulasabilirsiniz.