İstanbul, misafirlerini ağırlayacak

Dünya tekstil sektörünün kalbi 14-17 Nisan 2018 tarihlerinde, İstanbul’da düzenlenecek olan ITM 2018 Uluslararası Tekstil Makineleri Fuarı’nda atacak. Her biri kendi alanında öncü teknolojiler geliştiren yüzlerce üreticinin katılımı ve küresel çapta sektör yatırımcıları ve ticari heyetlerin ziyareti ile adeta bir tekstil şovuna dönüşecek. Pamuktan ipliğe, dokumadan örmeye, dijital baskıdan boya ve terbiyeye kadar sektörün tüm alt kollarında hizmet veren firmalar son teknolojik ürünlerini ziyaretçileriyle buluşturacak. Dünyanın en önemli tekstil ülkelerinden birisi olan Türkiye’de de yatırımlar için ITM 2018 Fuarı’nda tanıtılacak yenilikler bekleniyor. Türk tekstil üreticisi firmaların yetkilileri, hem kapasite artışı hem de teknoloji yenilemesi için yapacakları yatırımları, ITM 2018’deki teknolojileri inceledikten sonra gerçekleştirmeyi planlıyor.

ITM ile eş zamanlı düzenlenecek olan dünyanın ikinci en büyük İplik Fuarı da TÜYAP’ta düzenleniyor.  50’nin üzerinde yeni firmanın katılacağı fuar, sergilenecek teknik ve inovatif ürünlerle ziyaretçilerde büyük merak uyandırıyor. Dünyadaki sayılı lider iplik üreticilerinden olan katılımcı firmaların, yüksek performanslı, inovatif ve üstün kaliteli ürünlerini sergileyeceği fuar, binlerce çeşit iplik, onbinlerce renk seçeneği ile 2020 yılının trendlerini tüm profesyonellerle buluşturacak.

Tekstil makineleri pazarının küresel çaptaki en önemli organizasyonundan ITM ile eşzamanlı biçimde gerçekleştirilecek olan HIGHTEX 2018, dünyanın dört bir yanından on binlerce ziyaretçiye ve katılımcıya ev sahipliği yapacak. Türkiye, özellikle son yıllarda geliştirdiği yüksek katma değerli ürünleri ile birlikte teknik tekstiller ve nonwoven alanlarında küresel tekstil pazarının önemli merkezlerinden birisi haline geldi. Tekstil dünyasının en hızlı büyüyen kolu olan teknik tekstiller ve nonwoven sektörlerinin lider isimleri, en yeni teknolojilerini HIGHTEX Fuarı’nda ziyaretçilerle paylaşmaya hazırlanıyor.

#istanbul, #itm, #tüyap, #tekstil

İnceleyin

Wet-in-wet impregnating in the pretreatment

Main Impregnating Systems Using ml/kg Leonardus Janssen, Consultant of Pulcra Kimya A.Ş. Erdem Genç, Pretreatment ...