Farklı olmak isteyenlerin tercihi: Eurotechprinters

Türkiye’de 2005 senesinden beri dijital baskı makineleri üretimi gerçekleştiren Eurotechprinters, Teknotan Ltd, 30’dan fazla ülkede 400 makinesinin kurulumunu gerçekleştirdi.

Türkiye’de endüstriyel dijital tekstil baskı makineleri üretimini  gerçekleştiren firma, üretmiş olduğu ürünlerle oldukça iddialı gözüküyor. Eurotechprinters, halen Çorlu Tekirdağ’da 12.000 metrekare fabrikasında Ar-Ge ve üretimine devam ediyor. 2009 senesinden itibaren dijital tekstil baskı makinesi üretimine ilk versiyon bayrak baskı makinesi MERMAID ile başlayan Eurotechprinters, 2011’de ise 3.2m eninde, Variable Dot teknolojisi kullanan Grand SU model baskı makinesini piyasaya sürdü. Polyester bazlı tekstillere, ev tekstillerine direkt baskı yapabilen dispers boyalı bu modelle farklı yerlerde kurulumlar gerçekleştirmiş. Grand SU modelinin transfer kağıdına baskı yapan modeli de bulunuyor. Grand SU 3.2m baskı eninde olmasının avantajı ile ayrıca pigment boya da kullanabiliyor. 2012 senesinde ITM, Türkiye fuarında, yapışkanlı konveyorlü ilk dijital tekstil baskı makinesi olan ve her türlü tekstile baskı yapmak amacı güden 2.4 m eninde, MODA modeli piyasaya sundu. Bu modelin en büyük özelliği hem dispers hem de sublimine kullanabilmesidir. Eurotechprinters 2013 senesi itibariyle de gerçek endüstriyel reactive, dispers, acid baskı yapabilecek, hızı saatte 300 metre tüle varan baskı yapan yeni modellerini sunacak. Eurotechprinters, Türkiye çapında bayilikler ve dünyada yeni distribütörlükler vermekte.

İnceleyin

Tekstilde Yüzde 90 Su Tasarrufu

Gelişen sanayileşme, üretim ve tüketim yapısının değişmesi, nüfus artışı ve kentleşme  gibi birçok etken iklim değişikliğini arttırırken, ...

Bir Yorum

  1. dijital baskı makınaları hakkında bilgi verirseniz seviniriz iyi çalısmalar
    MEHMET DÖLEK
    TEL: 0533 381 17 74