Electrolux Profesyonel’den Çamaşır Yıkamada “Kolaylaştıran” Çözümler

14Electrolux Profesyonel, yeni 5000 ürün serisi ile çarpıcı, kullanımı kolay, verimli ve ekonomik çamaşır yıkama ve kurutma makineleri ile çamaşır yıkamayı hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor.

Electrolux Profesyonel, profesyonel çama­şırhane sektörünün en zorlu taleplerini karşı­lamak üzere tasarlanmış Line 5000 serisi ile, çamaşır yıkama ve kurutma makinelerini tüm dünyada piyasaya sürdüğünü açıkladı. 5000 Serisi, self-servis ve konaklama sektö­ründen sağlık sektörü ve ticari çamaşırhane­lere kadar birbirinden farklı tüm profesyonel ihtiyaçlara yanıt vermek üzere üretiliyor.

KULANCILARINDAN İLHAM ALINARAK TASARLANDI

Yeni 5000 ürün serisinin dünyanın dört bir yanın­daki profesyonel çamaşırhane sektörü kullanı­cılarının ve uzmanlarının katkılarıyla tasarlandı­ğını dile getiren Electrolux Profesyonel Türkiye Çamaşırhane Sistemleri Satış Müdürü Bozan Karaca, “Profesyonellerle yakın işbirliğimiz, ger­çek kullanıcıların ihtiyaçlarıyla örtüşerek tasarı­mımızı biçimlendirmemize yardımcı oldu. Yeni 5000 Serisi’nin her yıkamada en düşük maliyeti, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak rakipsiz bir güvenilirlik, dayanıklılık ve esneklikle suna­bilmesini sağlayan yenilikler geliştirdik” diyor.

AKILLI, ÇEVRECİ VE EKONOMİK

5000 Serisi’nde yer alan tüm yıkama/sıkma ve kurutma makineleri teknolojiyi çevreye özenli ve maliyet düşürücü unsurlarla birleş­tirir. Bu ekipmanlar Electrolux Profesyonel’in kesintisiz sürdürülebilirliğe olan tutkusunu temsil etmektedir ve %95 geri dönüştürüle­bilecek şekilde üretilmektedir. Enerjiyi ve­rimli kullanan, dayanıklı, sağlam yapılar ve yüksek teknoloji kullanılarak yapılan imalat, üretim ve kullanımın her noktasında çevreye saygı gösterecek şekilde tasarlanmıştır. 5000 Serisi, profesyonel müşterilere üç temel alan­da gerçek avantajlar ve iyileştirmeler sunar: dayanıklılık, daha fazla tasarruf ve esneklik…

DAYANIKLI

5000 Serisi, yıkama ve kurutma makineleri da­yanıklılık baz alınarak üretilmektedir. Ağır iş bi­leşenleri daha az bakım gerektirir ve her türlü operasyon ve ortam için optimize edilmiştir. Electrolux Profesyonel’in yıkama/sıkma maki­nelerinde Power Balance (Güç Dengesi) özel­liğine sahip, devrim niteliğindeki dengesizlik algılama sistemi, 5000 Serisi çamaşır makine­lerinde optimum istikrar sağlar: bu daha sessiz, daha hızlı operasyonlar, daha iyi su tahliyesi ve daha düşük kurutma maliyetleri anlamına gelir.

TASARRUF YETENEĞİ YÜKSEK

5000 Serisi’nin eşsiz, yeni verimliliği yıkama ve kurutma programlarında daha az su ve ener­ji kullanımı demektir. Çamaşır makineleri için Otomatik Tasarruf Sistemi, su seviyesini çama­şırın ağırlığına göre ayarlar; böylece yarım yükte daha az su ve ısı nedeniyle enerji ta­sarrufu sağlar. Kurutma makineleri için Kalan Nem Kontrolü, tüm süreç boyunca tam nem içeriğini ölçerek, daha kısa kurutma süresi ne­deniyle enerji tasarrufu sağlar. Verimli Dozaj Sistemi, uygun deterjan miktarının kullanımı kolay şekilde, otomatik hesaplanmasıdır; Oto­matik Tasarruf Sistemi ile birlikte kullanılması önerilen Verimli Dozaj Sistemi işletme maliyet­lerinde %50 tasarruf anlamına gelebilir.

MAKSİMUM ESNEKLİK

Ergonomi, performans, güvenlik ve işgücü ve­rimliliği Electrolux tasarımlarındaki temel faktör­lerdir. 5000 Serisi’nin kullanıcı dostu yeni Com­pass Pro arayüzleri sezgisel, akıllı, kullanımı kolay ve 18 dilde sunulmaktadır. Kullanıcısına 15’i programlanabilir toplam 55 program su­nar. Kullanıcıların en üst düzeyde hijyen ve te­mizliğe ulaşmak için tüm operasyonları kontrol etmesine ve belgelemesine olanak sağlayan, bir süreç izleme sistemi olan Certus Manage­ment Bilgi Sistemi ile birleştirilmiştir.Compass Pro arayüzü ayrıca, en yeni yazılım güncellemele­rinin kurulumunu kolaylaştıran bir USB portu da içerir. Müşterinin ihtiyaçlarına bağlı olarak, her türlü tekstilde en iyi yıkama ve kurutma sonuç­larını garanti eden Üçgen Teknoloji ile daha fazla esneklik elde edilir. Triangle Technology orta derecede kirli giysilerde maliyet tasarrufu, az kirli giysilerde daha hızlı program döngüleri ve zorlu lekelerde en üst düzeyde sonuçlar su­nar. Kullanıcıların zamandan tasarruf etmesini sağlayan ve yüklerini hafifleten diğer bir avan­taj, Evolution Bariyer Yıkama Makinesi Serisi’dir. Ergonomi, performans, güvenlik ve işgücü veri­mini en üst seviyeye taşımak üzere imal edilen Evolution serisi, çamaşırhane yönetiminde en üst düzeyde kontrol sunan yeni bir hijyen çağını temsil eder. Kapağı açmadan önce iç tambu­run yükleme veya tahliye için her zaman doğru konumda olmasını sağlayan Otomatik İç Tam­bur Konumlandırma özelliğini içerir.

BAKIM VE SERVİS KOLAYLIĞI

Güvenilir, küresel bir yapı: Electrolux Profesyo­nel, günlük işler için deneyimli, yetkili ortaklar­dan oluşan en kapsamlı servis ağını sağlar: kurulum (montaj), yedek parça ve bakım işleri. Bunların hepsi etkili bir müşteri hizmetleri ve hızlı teknik yardım sunar. Tüm dünyada, anında uz­man tavsiyesi sunabilen küresel bir servis ağı.

İnceleyin

The future is in technical textiles

Technical textiles, which take place in our lives in a wide range of areas from ...