SSM yeni SSM DURO-TW sarma makinesini Techtextil’de tanıtacak  

16SSM 5-7 Mayıs 2015 tarihleri arasında Frankfurt Almanya’da düzenlecek olan  Techtextil’e katılacağını duyurdu. Techtextil Avrupa’nın tekstil ve dokunmamış ürünler konusunda öncü fuarıdır. Fuar modern tekstil teknolojilerini geniş bir şekilde kapsayan oniki uygulama alanını kapsamaktadır. SSM teknik iplikle için yeni sarma makinesi SSM DURO-TW tanıtacak.

Yüksek performanslı ipliklerin özelliği klasik materyalleri geniş uygulama alanlarında bir araya getirmektir. Bu nedenle teknik tekstillerin kullanımı ve tüketimi artmaktadır. Bu pozitif senaryonun yanı sıra üretim birçok boyutta yapılabilmektedir. Bu farklılık bütün üreticiler için bir zorluktur. SSM DURO-TW 50’000 dtex kadar olan tüm teknik ipliklerde tek makinede yeni seviye bir esneklik ve sarma kalitesi sağlamaktadır. Bunu yaparken tüketicilerin tüm isteklerini karşılamaktadır. DURO-TD sarma makinesi çok uçlu ipliklerin katlanmasını sağlar. Katlanan ipliklerin aynı cins ya da farklı cins olması önemli değildir. Düğümsüz büküm ile ayarlanabilir karışma sağlanır ve büküm en az çözülme ile yapılır. Çalışıp duran sarma sistemi ile daha fazla bobin yoğunluğu sağlanırken düğümsüz uzunlukta artış olmuştur.

Bu uygulama alanlarının yanı sıra SSM Hava Tekstüre, Sahte Büküm Tekstüre, Hava Kaplama, Çekme Sarma, Dikiş İpliği Sarma, konveksiyonel Kaplama ve Ekleme Sarma makineleride sağlamaktadır.

Bu alanda market lideri olan SSM bu konudaki mükemmel itibarının keyfini çıkarmaktadır. Ayrıca SSM dünya çapında servis sağlayarak kullanıcılarının çalışanlarının eğitilmesini ve maksimum memnuniyet elde edilmesini sağlar.

İnceleyin

Kordsa NASA için üretiyor

Kordsa, 2020 yılının üçüncü çeyreğinde paydaşlarına değer yaratmaya devam ederken, güçlendirme alanına bir yetkinlik daha ekledi. ...