En iyiyi tercih etmek en doğal hakkınız

Effe Endüstri Otomasyon A.Ş.’nin ITM 2016 İstanbul fuarının ilk günü 1 Haziran 2016 tarihinde ürün lansman kokteyli yaparak müşterilerin beğenisine sunduğu 3. Jenerasyon ram makinesi PASHA gerek Türkiye’de, gerekse yurt dışı tekstil pazarlarında hızla yükselen değerleri ile kullanıcıların en çok tercih ettiği ram makinesi oldu. Markanın Satış ve Pazarlama Firması Effe Makine Endüstri Tic. A.Ş. Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi İhsan Mokanoğlu, “ Yeni ram makinesi lansmanını yaptığımız ilk günden bugüne kadar geçen 17 ay icinde, 37 adet ram makinesi siparişi aldık. 17 ülkede satış ve servis acentalarımızı oluşturduk. Bangladesh, Pakistan, Mısır, Özbekistan ve Iran’dan siparişler alarak 7 adet ram makinesi ihracatını tamamladık. Toplam 7 müşterimizden tekrar siparişleri aldık. Tekrar siparişleri aldığımız müşterilerimiz, üretim hacim ve kalitesi olarak öncü firmalardır ve ilk makinenin performansı ile beraber 2. ve 3. makine siparişlerini vermişlerdir. 27 ülkeye ekipman ve ünite satışı yaptık. Effe markası olarak marka bilinilirliği, toplam kalite ve sorunsuz satış ve satış sonrası servis hizmetleri sağlayabilmek amacı ile uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz ile kararlı bir şekilde faaliyetlerimize devam ediyoruz” dedi.

Ram makinesinin dünya pazarlarına sunumunu yapmadan evvel, öncelikli olarak ilk yıl Türkiye’de en az 15 makinenin başarı ile kurulumunu ve çalışmasını amaçladıklarını vurgulayan Mokanoğlu, “Eylül 2016 ve Eylül 2017 süresince yurt dışı pazarlar değil, öncelikli olarak Türkiye’de makinelerimizin başarılı performansını gözlemledikten sonra, Eylül 2017 itibari ile yurt dışı satış ve pazarlama faaliyetlerimize başladık. Türkiye’mizde her türlü zorlu şartta başarı gösteren makinelerimizin dünyanın farklı coğrafyalarında sorunsuz çalışacağından ve müşteri beklentilerini tam olarak karşılayacağından emin olduk. Birçok kişi tarafından yeni bir marka, yeni model bir makine olarak algılanan PASHA model ram makinesi, aslında aynı teknik ekip tarafından tasarım ve üretimi yapılan 3. Jenerasyon bir ram makinesidir” şeklinde açıklamada bulundu.

YENİ AÇIK EN SANFOR ITM 2018’DE GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR

Firma Yönetim Kurulu Başkanı Celal İri ise bu konudaki düşüncelerini şöyle açıkladı: “ Tekstil sektörü ülkemizde her zaman katma değeri yüksek ürünler üreterek var olmaya devam edecek. Tekstil sektörünün yeni dönemdeki beklentilerini iyi analiz ederek, müşterilerden gelen talep ve beklentileri kendi tecrübe ve deneyimlerimiz ile birleştirerek değişen teknolojik imkanlar ile yeni model, yeni jenerasyon makineler üretmeye devam edeceğiz. PASHA model ram makinesi deneyimli ekibimizin ‘USTALIK’ eseridir. Bu makinenin tasarımını yaparken müşterilerimizin kendilerini farklı hissetmelerini sağlayacak iyileştirmeleri iyi belirledik. Makine üzerinde kullandığımız ekipmanların her birini özenle seçtik. İlk günden bu yana nasıl daha iyi bir makine üretebiliriz düşüncesindeydik. Asla fiyat kaygısı yaşamadık. Biz en iyisini yapalım, bir zaman sonra makine üzerinde kullanılan ekipmanların kalitesi, üretim değerlerindeki avantajlar, enerji verimliliği anlamında kullandığımız tüm ekipmanların sağladığı avantajların değerli kullanıcılar tarafından fark edileceğine emindik. Effe Endüstri Otomasyon A.Ş. olarak şimdi yine bir ITM İstanbul Fuarı’nda yeni geliştirdiğimiz bir makine lansmanına hazırlanıyoruz. Yeni Açık En Sanfor Makinemizin de, Pasha Model Ram Makinemizin yakaladığı başarıyı  yakalayacağından şüphemiz yoktur. Malzeme ve işçilik kalitesi, katma değeri yüksek ünite ve ekipman seçimleri yine farkedilecek ve kısa sürede Türkiye ve dünya tekstil pazarlarında fark oluşturacak olan yeni ürünümüz Açık En Sanfor Makinemizi müşterilerimizin beğenisine sunacak olmaktan dolayı ayrı bir heyecan içindeyiz.”

#itm, #Celalİri, #tekstil, #effe, #endüstri

İnceleyin

The future is in technical textiles

Technical textiles, which take place in our lives in a wide range of areas from ...