Yedek parça’da Alize Grup kalitesi

Sektörün yedek parça ihtiyacına hızlı ve güvenilir çözüm üretmek amacıyla 2009 yılında faaliyete başlayan Alize Grup Danışmanlık, aynı zamanda konusunda dünyanın önde gelen markalarının Türkiye distribütörlüğünü de üstleniyor. İmalat sanayinde en küçük parçaların bile büyük öneme sahip olduğunu anlatan Alize Grup Danışmanlık Genel Müdürü Serpil Karagören, zamanında tedarik edilemeyen bir parçanın üretimi durdurabileceğini ve tedarik süresinde yaşanacak gecikmelerin üreticilerin önemli derecede kayıplar yaşayabileceğine dikkat çekti.
“Satışta olduğu gibi satış sonrası hizmetlerde de müşterilerimize en hızlı ve kailteli servisi sunmaya çalışıyoruz” diye konuşan Karagören, sözlerini şöyle sürdürdü: “Sektörde yer alan başlıca; Ram Makinaları, Kurutma Makinaları, Zincirli Açık En Sanfor Makinaları, Tüp Kumaş Sanfor Makinaları ve diğer makinalara ait tüm yedek parçaları fiyat avantajı ile müşterilerimize sunuyoruz. Ram Makinaları’nda kullanılan iğneler ve zincirler, Açık En SanforMakinaları’nda kullanılan zincir ve iğneler, Kurutma Bantları, Tüp Kumaş Sanfor Makinaları için gerekli görülen ve gereken tüm yedek parçaların yanı sıra aynı sektörde yer alan tüm makinalara yönelik keçelerin satışını da gerçekleştiriyoruz. Alize Grup olarak yedek parça satışının yanısıra, talep eden müşterilerimize yönelik olarak satış sonrası hizmetler sunuyoruz.”

Dev markaların Türkiye temsilcisi
RasorCutters- İtalya: 50 yıldan fazlabir süredir giyim sanayi için kesiciler, makas, elektrik ve pnömatik, hem detekstil uygulamaları için birim kesme üreten İtalyan devi RasorCutters, Alize Grup güvencesiyle Türk tekstil sektörünün hizmetine sunuluyor. Ar-Ge çalışmalarıyla her yeniliklerin öncüsü olan RasorCutters ürünlerinin tedariği müşteri taleplerine bağlı olarak gerçekleştiriliyor.
Dura Magnets- Hindistan: Hindistan’da Bombay’de kurulmuş olan Dura Magnets, 30 yıldan fazla süredir tekstil sektörü başta olmak üzere birçok sektöre hizmet ediyor. Her türlü ihtiyaca yönelik boylarda mıknatıs üretimi gerçekleştiren Dura Magnets, özellikle pazarın küçüldüğü bir dönemde yaptığı yatırımlarla, ciddi bir büyüme performansı göstererek dünya markaları arasında yerini almıştır. Dura Magnets ürünleri stoklardan temin edilebildiği gibi ihtiyaç halinde kişiye özel sipariş de verilmektedir.

İnceleyin

Roland, yenilikçi ürünleriyle FESPA’da yer aldı

Roland DG, 7-10 Aralık 2017 tarihlerinde CNR Expo İstanbul’da gerçekleştirilecek FESPA Eurasia 2017’de ziyaretçilerini kendi ...

Bir Yorum

 1. omer faruk koca

  merhaba

  has grub markasinda elimizde acik en sanfor makinesi var .bu makinemizin kesim motoru ( bicak ) arizalandi .bize motorlu bicaktan gerekmektedir

  elinizde mevcutta varmi?

  kezar tekstil
  ozbekistan