X-Rite Pantone ve Odak Kimya ’dan inovasyon günü

XRite_Pantone_OdakKimya_Innovation_Day_2015 (1)Renk yönetimi, ölçüm ve iletişim teknolojilerinde dünya lideri X Rite Pantone, Türkiye’deki çözüm ortağı Odak Kimya ile birlikte, tekstil sektörüne yönelik özel bir İnovasyon Günü düzenledi.

Holiday Inn Airport Hotel’de düzenlenen ve X-Rite Pantone ile Odak Kimya’nın evsahipliğinde gerçekleşen toplantıda, katılımcılara renk çözümlerini daha seri, pratik ve kişisel hale getiren yeni ürünler tanıtıldı. Pantone Pazarlama Direktörü Carola SEYBOLD, X-Rite Aplikasyon Uzmanı Jochen MOHR ve X-Rite MEA Bölgesi Satış Direktörü Simone VISCOMI’nin konuşmacı olarak yer aldığı etkinlik hakkında konuşmacılar; “İstanbul’daki bu özel etkinlik sırasında, çok sayıda renk uzmanı ile heyecan verici yenilik haberlerini paylaşma ve X-Rite Çözümlerini canlı sunumlarla gösterebilme imkanı bulduk. İzleyenler özellikle Yeni Nesil Ci7800 Masaüstü Küresel Geometri Spektrofotometreile, renkler için kesin spektral veri sağlayan bulut-bazlı ekosistemin marka sahipleri ve uygulayıcılar tarafından benimsenmesine ilgi gösterdiler.” dedi.

 

İnceleyin

t12

Swissmem üyeleri Irantex Fuarı’ndan memnun ayrıldı

İran’da ilk kez İsviçre’nin tekstil makineleri imalatçıları, İsviçre Tekstil Makineleri Birliği (Swissmem) temsilciliklerinin şemsiyesi altında ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir