Suessen IGATEX 2012’den memnun kaldı

Suessen, IGATEX 2012’de partnerleri Bräcker/İsviçre, Graf/İsviçre ve Novibra/Çek Cumhuriyeti ile katıldı.Bu ortaklık, dört firmanın satış organizasyonu ile bir kez daha vurgulanmış oldu.

4 firmanın ITMA Asya fuarı şu slogan altında sunuldu: “İyi – Dahaİyi – gelişmiş – farkı tecrübe edin.” 1920 yılında kuruluşundan bu yana firma, iplik alanında inanılmaz yeniliklere ve gelişmelere ev sahipliği yaptı. Bazı tarihi gelişmeler arasında TwinDisc (OE Rotor eğirme kutuları için), Autocoro Rotor makinaları SE 7 – SE için eğirme kutuları, ring iplik makinaları için HP-SpinSet ve EliTe® kompakt iplik sistemi.

Suessen fuarda şunları gösterime sundu:

• iplikçilikte teknoloji liderliği
• iyileştirilmiş teknoloji ve verimlilik anlamında müşterilere sundukları faydalar
• bobin modernizasyonu ile başarılan yatırımların etkileyici amortismanı

İPLİK TEKNOLOJİLERİNDE LİDERLİK
Suessen, Ar-Ge’ye sürekli yatırım yapmaktadır. Böylece teknik ve teknolojik bileşenleri daha ileri seviyelere ulaştırma konusunda başarılar kaydetmektedir. SUESSEN, özellikle evrensel uygulanabilirlik, iyileştirilmiş iplik kalitesi, arttırılmış hizmet ömrü, azaltılmış bakım ihtiyacı, sanayi uygulamalarda kanıtlanmış güvenirlilik üzerine odaklanmaktadır.

EliVAC-CDS – MERKEZİ EMİŞ SİSTEMİ
Merkezi emiş sistemi, ring makinasının üst kısmına yerleştirilir. Vakum filtre kutulu bir motor ile üretilir. Sistemin ana Avantajları kolay ve hızlı kurulabilir olmasıdır. Ayrıca döner tahrik milleri, makaralar, kayışlar yanında EliTubes grupları için bireysel fanlar yoktur. Enerji tüketimi % 20 daha azdır, yedek parça ve bakım ihtiyacı da düşüktür. Dünya çapında SUESSEN 5.500.000 üzerinde EliTe®Compact iğ ünitesi satmıştır.
YENİ PINSpacer NT ‘Lİ KALİTELİ BOBİN
PINSpacer NT katılımı ile ana çekim bölgesinde lif-lif sürtünmesi iyileştirilerek çekim prosesi daha etkili hale getirilmiştir. Esnek yönlendirme kenarı ve optimize pin konumu ile AC, en önemli iplik parametre değerlerinin iyileştirilmesine katkı sağlar ve ayrıca tüm üst ağırlık kolları için uygundur.

İnceleyin

Kapsamlı değişikliklerle keten ünitesi RoTac3

Oerlikon Neumag keten ünitesi RoTac3’ta yapılan teknolojik değişiklikler daha da verimli BCF iplik üretimi sağlıyor. ...