Stäubli Geniş Ürün Serisini Tanıtacak

Stäubli at the ITMA Asia  CITME  2012

Staubli, bütünsel tekstil makina serisinin en modern ürünlerinden seçtiklerini tanıtacak. Ürün serisi icinde kam hareketleri, armürler, harnişli elektronik jakarlı makinalar, otomatik çözgü çekme sistemine sahip dokuma hazırlık sistemleri ve çözgü düğümleme makinalarını yer alıyor.
Aynı standta, Grup üyesi Schönherr, ALPHA 400 halı dokuma makinasında, Multi Weft Selector (Çoklu atkı secici) ile ve son geliştirilen teknoloji ile üretilen eşsiz halı örneklerini sunacak. E5 salonu A30 nolu standinda grup üyesi DEIMO, özellikle tekstil makinaları için geliştirdiği elektronik tahrik ve kontrol çözümlerini sunacak.

Standtaki dokuma makinalarında 2 komple jakar kurulumu gösterilecek. İlki, 12288 kancaya sahip LX 3202 tipi jakar olup, 180 cm genişliğinde kancalı dokuma makinalarında goblen ve döşemelik kumaşlar üretmekte kullanılan bir jakar iken ikincisi, 260 cm enindeki kancalı dokuma maknasında havlu kumaş dokumada kullanılabilecek 2688 kancalı yeni tip SX elektronik jakar makinası.

Klasik Staubli standlarında olduğu gibi, ziyaretçiler standın ikinci katından her iki makinanin jakar ünitesinin çalışmasıni detaylı bir biçimde inceleme fırsatı bulabilirler. Gösterim standında, standart uygulamalar için kullanılan DX jakar makinasında Stäubli harniş tiplerinin tüm serisi gösterilecek. Kurdele ve etiket gibi dar kumaşların dokunması için kullanılan CX 182 tip jakar makinası, 192 kanca ve 4 tekrarlı harniş ile tanıtılacak.
Yeni geliştirilen 3060 tip armür, Çin’de ilk kez gösterilecek. Bu yeni jenerasyon doner armürler, performans ve güvenilirlik açısından yeni boyutlar sunuyor. Staubli ağızlık sistemleri serisini tamamlamak için, standta, iyileştirilmiş pozitif kam hareketi tipi 1681, negatif kam hareket tipi S1352 ve evrensel pozitif doner armür tipi 2658 tanıtılacak. Dokuma hazırlık sistemlerinden ise, Çin’de pek çok flaman üretim tesisinde kullanılmaya başlayan, hareketli otomatik çekme makinası SAFIR S30 tanıtılacak.

İnceleyin

Hazır giyim ve tekstil sektöründe istihdam 1 milyon kişiyi aştı

Tekstil ve Konfeksiyon Sektörü Çalıştayı’nda konuşan Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, hazır giyim ve tekstil sektöründe ...