SSM, ITME’de aradığını buldu

SSM Schärer Schweiter Mettler AG, elektronik iplik gezdirme sistem mucidi, fark oluşturan teknolojileri ile dikkat çekmeye devam ediyor.

SSM maliyet tasarrufu sağlayan iplik sarma ve işleme konularında yeni çözümler sunuyor. SSM büyük ilgi toplayan üç makinasını gösterime sundu. Hindistan’da ilk kez, SSM yeni mümessili SSM GIUDICI S.r.l. ile katılım gösterdi. Temsilci firması ile SSM, yüksek kalite ince naylon ipliklerin yalancı büküm tekstrüzasyonu konusunda güçlü bir pazar pozisyonu elde etti. Aşağıdaki uygulamalar fuarda gösterimdeydi:

• Boyama/aktarma
• Hava ile tekstrüzasyon

SSM ziyaretçi sayısından son derece memnun kaldı. Son SSM-ekipmanı konusunda önemli geri bildirimler ve raporlar elde edildi. Gösterilen uygulamalar yanında, SSM yalancı büküm tekstrüzasyonu, hava ile kaplama, çekme sarım, katlama, iplik gazeleme, paralel sarma ve dikiş iplikleri için apre uygulama sarımı alanlarında da çözümler sunmaktadır. Müşteri yatırımlarına verdiği maksimum geri dönüş ve ileri teknoloji çözümlerle, bir kez daha SSM’in pazar lideri olma yönündeki şöhretinin altı fuarda çizilmiş oldu.

 

İnceleyin

Oerlikon Manmade Fibers Afrika pazarında iz bırakacak

Oerlikon Manmade Fibers katılacak olduğu, 5 ve 8 Mart 2020 tarihleri arasında Kahire’de düzenlenecek olan ...

Bir Yorum

  1. ERKAN KÜÇÜK

    bana ssm mekik motor kasnagına mekik hareket kayışı(halat) gibi tam isim ne deniyor bilmiyorum bu parça gerek nasıl iletişime geceriz 0538 574 43 15