SSM ITMA Asya’da

ssmSSM 16-20 Haziran tarihleri arasında Şangay Çin’de gerçekleştirilecek olan ITMA Asia’ya, katılacağını bildirdi.

İsveç menşeli SSM Schärer Schweiter Mettler AG, elektronik iplik travers sisteminin mucidi olup, çığır açan teknolojileri ile trend koyma geleneğini sürdürmeye devam ediyor. SSM, ITMA Asya’da 5 yeni pazar tanıtımıyla, iyi bilinen ürün serisi için inovasyon ve uygulamalarını ve toplam 6 makinasını tanıtacak.

Fuarda tanıtılacak olan makinalar;

  • Boyama ve Tekrar sarım
  •  Hava jetli makina
  •  Yalancı büküm tekstüremakinası
  •  Dikiş ipliği bitim sarımı

SSM TW2plus-W makinası Çin’de ilk kez tanıtılacak. TW2plus-Wboya bobinleri ve tekrar sarım işlemleri için hassas bir bobbin sarıcı. Elektronik fastflexTM iplik serim teknolojisi ölçüye göre yapılan çapraz sarımlı bobinler üretmede yüksek esneklik sunar. Ergonomik tasarım ve dayanıklı teknolojisi bakım ve servis giderlerini minimum düşürür. SSM GIUDICI’den yeni TG1-FT manuel yalancı büküm tekstüre makinası geliyor. Söz konusu makina kanıtlanmış tekstüre yolu ile boşluk tasarruflu makina tasarımını bir araya getiriyor. Poliamid (7dtex’e kadar) , Polipropilen ve polyester ipliklerinin ince numaralarında yüksek kalitede ve maliyet etkin bir şekilde çalışabilen bir makina ortaya çıkıyor. SSM GIUDICI TG1-FT ile kombine olarak TF1-AT de fuarda tanıtılacak makinalar arasında yer alacak. Manuel SSM GIUDICI TG1-AT havalı tekstüre makinası inceden orta kalınlığa kadar POY veya FDY Polyester, Poliamid ve Polipropilen den yapılmış yüksek kalite havalı tekstüre ipliklerinden etkin bir şekilde üretim gerçekleştirmek için tasarlanmış bir makinadır.

Dikiş ipliği bitim sarımı işlemi için ise SSM TK2-20 CT/KT makinası tanıtılacak. Söz konusu makine, tanınmış THREAD KİNG serilerinin bilinen performansı ile modern kontrol ve tahrik teknolojisinin operasyonel konfor ve fonksiyonelliğini kombine etmede yeni pazar standartlarını ortaya koyuyor.

Dİğer bir iki markalı, yeni SSM tekstil makinasının sunumu ile tanıtılacak ürünler tamamlanmış olacak. SSM’deki son gelişmeler ile ilgili daha fazla detay Şangay’daki fuarda elde edilebilecek. Tanıtılacak uygulamalar yanında, SSM ayrıca Havalı kaplama, Çekme sarımı, Montaj sarımı, İplik haşıllama ve paralel sarım için de makinalar üretiyor. Bu alanlarda bir pazar lideri olan SSM mükemmel ününleri sayesinde bu sıfatı hak ediyor. Dahası SSM müşterilerinin eğitimini sağlayarak ve müşteri yatırımlarından maksimum geri dönüşü elde ederek dünya çapında bir hizmet ağı sunuyor.

İnceleyin

3 Boyutlu Spacer kumaş yapıları ve kullanım alanları

Bekir BOYACI, Güneş SAYIT, Sinem ÖZTÜRK, Ayşegül Konur İNGENÇ, Buket DEĞİRMENCİ Sun Tekstil Ar-Ge Merkezi ...