Saurer, Şanghay Prömiyeri

2580Şanghay’da düzenlenecek olan ITMA Asia Fuarı, yeni Saurer Grubunun birinci yılından hemen önce olacak. Bu etkinlik, grubun ilk defa bir stant üzerinde Saurer şemsiyesi altında tüm iş birimlerini birleştirdiği bir etkinliktir.  Yaklaşık 800 metrekare’de Saurer bütün iş birimlerindeki yenilikleri sergileyecek, yeni Zinser ring iplik eğirme makinesi ve yeni nesil Schlafhorst BD rotor iplik eğirme makinesi, Schlafhorst yeni bobinleme özellikleri, Saurer nakış makineleri, Jintan kenar hazırlamanın yeni özellikleri ve her zaman olduğu gibi bileşenler ve markalar çeşitli yenilikleri sergileyecek. Saurer’in yenilikçi ve sürdürülebilir felsefesine göre, Saurer yeni etiketi E3’ü oluşturdu ve üç kat katma değer ile ITMA Asya, Şanghay’da tanıtacak.

Yeni Saurer Grubu, 1 milyon İsviçre frankı civarındaki satışı ve 3.800 çalışanı ile dünyanın en geniş tekstil makine ve bileşenleri üreticilerindendir. Grubun Almanya’da 9, İsviçre’de 2 ve 6 tane Asya’da dünya tekstil pazarlarına yakın yeri vardır. Geçtiğimiz 9 ayda, Oerlikon’dan yeni Saurer Grubun ayrılması ile kendini yeniden organize etti ve organizasyonun merkezi yerini yeniledi. Sonuç, küçük kurumsal ve güçlü iş birimleri, önemli kararlarda müşteriye yakın ve hızlı uygulamalar. Dahası, Saurer müşteri tatminini arttıracak yönde yoğun bir program tanıttı ve bunun meyvelerini şimdiden topladı. Saurer iş dünyasında en önemli noktalara ve müşterilere odaklanmaktadır. Bu da açıkça Haziran’daki ITMA Asya’ya Saurer’in birçok yeni makine ve özelliği ile bileşenlerini getireceğinin göstergesidir. Verimlilikte çığır açan yenilikler, ürün ömrü ve servisi Grubun ürünlerine olan tutkusu ile açığa çıkmıştır. Müşterilerin ihtiyaçlarına sürekli odaklanma ile Saurer Grubu tüm alanlarda mükemmellik için çaba göstermektedir. Yenilikçi ve sürdürülebilirlik felsefesinin bir parçası olarak Saurer Grubu yeni enerji, ekonomi ve ergonomi etiketi E3’ü Haziran’da ITMA Asya Şanghay’da sunmaktan gurur duymaktadır.

E3 – ÜÇLÜ KATMA DEĞER

Enerji – Günümüzde enerji maliyeti üretim maliyetleri içinde en önemlisidir. Bu yüzden müşterilerimiz ürünlerin optimize enerji tüketiminde talep etmektedir.

Ekonomi –  İşçi maliyeti dünya genelinde artmaktadır. Müşterilerimizin karlılığını en yükseğe çıkarmak için Saurer yüksek kalitede ve verimde çekici otomatik seçenekleri bulunan makineler önermektedir.

Ergonomi – çalışma koşullarında makine ayarları ve zamanın optimizasyonu nasıl yapılır. İdeal iş akışı nedir? Bu soruların cevaplarını Saurer ürünleri ideal çözümler ile sağlamaktadır.

PARÇALAR, SADECE DAHA İYİ2581

Market liderlerinden Saurer Bileşenleri markası yüksek kalite ve güvenilirliktedir.  Dünya çapındaki uzmanlar, filament endüstrisi beya kesikli elyaf eğirme hatlarındakiler Saurer Bileşenleri ürünleri ve çözümlerini onaylamaktadır. Bu seneki ITMA & CAITME’de Saurer Bileşenleri sadece yenilikçi ürünler ile değil aynı zamanda onaylanmış ürünlerini de sunacaktır. Saurer Bileşenleri yoğun bir aralıkta müşterilerin yüksek kalitede iplik üretimine paraleldir. Ring eğirme çözümleri, filament eğirme ve işleme de dahil, kalite denetleme bu senenin odak konusu. Saurer standında bazı köklü isimler sunulacak, dünyanın en iyi çok yönlü ® PK 2630 SE ve Texparts® PK 2630 SHE tartıcı kollar bütün eğirme çerçevelerine uyumlu olacak şekilde tasarlandı. Accotex® ceket ve kayışları, çekme işleminin vazgeçilmez elemanlarıdır , Accotex® J-460 standı işleme uyarlanmış polimerik çözümler için örnektir. Heberlein® TexJet-ATY, ATY üretiminde temizleme çevrimlerinin genişletilmesinde çığır açmıştır. Müşterilerin birinci tercihi yüksek hızdır ancak enerhi verimliliği ve kalite kontrol DTY üretiminde; Temco® PU Diskleri, Temco® iğne silindir üniteleri ve Fibrevision® üniteleri görüntüleme sistemleridir. Sanforda Saurer Daytex uzmanları Holl N5’de tanıtımda olacaklar. Daytex® çekme kemerleri müşterinin talep ettiği gibi hassas malzeme işlemleri, dikişsiz tasarımlar ve keskin kenarların olmadığı genişletilmiş servis ömrü ile müşteri talepleri ile örtüşmektedir.

SAURER JINTAN

ITMA ASIA + CITME 2014, Saurer ön eğirme işleri birimi Saurer Jintan, yeni tarak makinesi JSC326 ilk kez %50 verimlilik artışı ile tanıtacak. Tarak alanı geleneksel makineye göre genişleyen silindir sayesinde %60 artmıştır. Bu sonuç aynı tarama koşullarında çıktının %50 artmasını sağlamıştır. Yeni tipteki uzunluk ve auto-levelling (otomatik uyumlu ayarlama) sabit şerit çıkışını  kolay ağırlık ayarı ile sağlamaktadır. Bağımsız frekans dönüştürücü transmisyonu şimdi çıkabilen kaplama plaklıdır, bu da kolay hız ayarlaması ve teknolojik esneklikler vermektedir. Son besleme, tarama uzunluğu farklı elyaf uzunluklarına göre uyarlanabilmekte ve elyaflarda daha az hasara neden olmaktadır. Makinenin dışında, atık toplama alanındaki alıcı silindirin boyu şimdi kolaylıkla ayarlanabilmektedir. Eş zamanlı, çıkarılabilen kaplama plaklı kayış yüksek hassasiyette alüminyum alaşımının ekstrüzyonu ile yapılmıştır ve kolaylıkla kaldırılabilir.  Ayrıca ergonomi kolay operasyon ara yüz ikonları ile geliştirilmiştir.

İnceleyin

Schönherr halı sistemleri ile halı dokumada daha fazla esneklik

Günümüzde önemli zorluklarla karşı karşıya olan küresel makine halı pazarı her daim işçilik ve malzeme ...