Petit: Yedek Parçalarda Orijinallik ve Deneyim Garantisi

Petit Spare Parts, özellikle ICBT’ye yönelik farklı incelikte iplik makinaları ve Saurer-Diederichs tezgahlarına yönelik 10.000’den fazla referansı bulunan çok markalı ve sürekli bir yedek parça depolama ve tedarik kapasitesine sahiptir.

Büküm, tekstüre ve ambalajlama konusundaki tecrübesinin yanında ihracat becerisiyle, 1946’dan beri tüm tekstil makinelerine yönelik ekipman tedarikinde uzmanlaşmış bir Petit SA grubu şirketi olan Petit Spare Parts, tüm markaları tek bir noktada toplayarak hem ulusal hem de uluslararası tüm taleplere cevap verebilmektedir.

Petit Spare Parts; ARCT, ACBF, ICBT, RIETER ICBT ve RITM markalarının makineleri için orijinal yedek parçalarının dünya genelinde ticaretini ve Nisan 2013’ten beri Saurer-Diederichs tezgâhları için orijinal yedek parçaların ticaretini gerçekleştirmektedir.

ICBT, RITM ve Saurer-Diederichs gibi başlıca markaların servis çalışanlarının kişiselleşmiş deneyimlerinden alınan destek ile, Petit satın alma departmanı büyük oranda tedarikçiler tarafında sağlanan yedek parçaların orijinalliğini garanti etmektedir.

İnceleyin

Tekstil Teknik Dergisi Şubat 2020 Sayısı

Tekstil Teknik Dergisi Şubat 2020 Sayısı İlgili