Mayer Mümessillikten Desen Eğitimi

Desen_EgitimiDünyanın önde gelen düz örgü ve yuvarlak örgü firmalarının temsilciliğini başarılı bir şekilde sürdüren Mayer Mümessillik, müşterilerine yeni bir hizmet sunmaya başladı.

Her zaman müşterilerinin yanında yer alan Mayer Mümessillik, düzenlemiş olduğu özel elektronik jakarlı yuvarlak örgü makinesi desen eğitimi ile bunu kanıtlamış oldu. Düz örgü ve yuvarlak örgü sektörünün lider markası Stoll ve Mayer & Cie. ’nin mümessilliğini yapan Mayer Mümessillik, elektronik jakarlı yuvarlak örgü makinesi desen eğitim kursu düzenleyerek sektörde bir ilke imza attı. 5-8 Mayıs 2015 tarihleri arasında Giyimkent – Esenler’de bulunan merkez binasında gerçekleşen desen eğitim kursuna katılanlar, gerçekleştirilen etkinlikten son derece memnun olduklarını vurguladılar.

Firmalar, değişen rekabet şartları nedeniyle daha katma değerli kumaş üretimine yönelmiş olup, bu alanda yaptıkları yatırımlarda elektronik jakarlı yuvarlak örgü makinelerini tercih etmişlerdir.

Türkiye’deki elektronik jakarlı yuvarlak örgü makinelerinde en çok tercih edilen marka olması sebebiyle, en büyük pazar payına sahip olan Mayer & Cie. mümessili Mayer Mümessillik, sektörde çoğalan elektronik jakarlı yuvarlak örgü makinesi parkına karşılık, nitelikli eleman eksikliğinin farkına vararak, desen eğitimi kursu düzenledi. Böylece müşterilerinin pazarda daha nitelikli elemanlarla daha verimli üretim yapmalarına imkan sağlanmış olacak. Desen Eğitimi Mayer & Cie. firmasından bu konuda uzman Oliver Bühler’in eğitmenliği ve Fikret Öğretmen’in simultane çevirisiyle gerçekleşti. Başarılı geçen eğitimin sonunda, gösterilen yoğun ilgi sebebiyle, Mayer Mümessillik, bu tarz hizmetlerini vermeye devam edecek. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Mayer Mümessillik, işbirliği yapmış olduğu firmalara makine satışının yanı sıra teknik servis ve yedek parça hizmetlerine ilave olarak, eğitim misyonunu da üzerine almanın gururunu taşımaktadır.

İnceleyin

BENNINGER ITMA Barselona 2019’da

  Bu yıl Benninger ITMA 2019’da 160. yıl dönümünü kutlayacak. Bu yıldönümü öncelikle tekstillere 160 ...