KTM 2016’da Suessen

suessenSUESSEN, ürünlerini ring ve rotor iplik üretim süreçleri ile doğal ve sentetik elyaf işlemede yerterli olduğunu gösteren “Pazar odaklı çözümler” sloganı altında pazarlamaktadır. 18 ile 30 Nisan 2016 tarihleri arasında Kahramanmaraş’ta düzenlenecek KTM 2016 boyunca Suessen yerel bayisi TEMAS ile C1 standında ürünlerini sergileyecek.

RİNG İPLİK EĞİRME
Ring iplik eğirme konusunda Suessen, olağanüstü performansları ile geliştirilmiş EliTe®CompactSet’i, HP-GX 3010RPT üst ağırlık kolunu ve ACP Quality Package NT’yi sergileyecek. SUESSEN’in EliTe®CompactSet’i dünyanın en çok talep gören kompakt iplik eğirme sistemidir. Geliştirilmiş EliTe®- CompactSet yeni birleşenleri ve aletleri ile sistemi müşteri için daha çekici ve pazarda daha rekabetçi hale getirmiştir. Ünlü SUESSEN HP-GX 3010 üst ağırlık kolu “RPT” versiyonu ile eldeki üst silindir ekipmanı tekrar kullanılarak ring iplik makinelerinde havalı üst kol sisteminin yerini aldı.

AÇIK UÇLU ROTOR İPLİK EĞİRME
Açık uçlu rotor iplik üretimine ilişkin Suessen, Pro- FiL® Rotorlar, ProFiL® Pedler, Kyvvet Durdurucu, Yekpare Halka, PS7 İkiz Disk ve Eğirme kapanı Navel gibi üstün parçalarla birlikte Elyaf Kanalı gibi SUESSEN Üstün Parçalarla İplik Eğirme Birleşenleri ile donatılmış modernleştrilmiş SpinBox SQ’yu tanıtacak. PS7 İkiz Disk’in açılımı Power Saving yani enerji tasarrufudur ve 7mm boyutundadır. Disk’in boyutu küçültülmüştür ve böylelikle rotor mili ile olan temas alanı azalır. Bu önemli ölçüde azaltılmış enerji tüketimini garanti eder. Büküm Kapanı Navel rotoro hızını arttırmadan büküm çarpanını düşürerek üretimde %5 ile %15 arasında artış sağlar. Ayrıca Ne 18’den Ne 40’a kadar olan pamuklu örme ipliklerde rotorda en yüksek iplik eğirme geriliminin uygulandığı bölgede ek yalancı
büküm yaratır. SUESSEN Üstün Parçalar aynı zamanda Çöp Kanalı, Karbon Elyaf Çubuk, SRK VE SRZ Modernizasyonları, Paket Beşik Şok Emici bigi moderleştrilmiş paketler sunar. 1920 yılında kurulduğundan beri SUESSEN, iplik eğirme tarihinde son etkiler ile sayılamayacak derecede fazla yeniliği ve gelişme sağlayarak iplik eğirme endüstrisinin büyük bir değeri haline gelmiştir. Bazı tarihi geliştirmeleri arasında Açık Uçlu Rotor İplik Eğirme Kutuları, Autocoro Rotor İpilik Makinesi SE-7 ve SE-10 için SE-Serisi, ring iplik makineleri için HP-A Ve HP-6X çekme sistemleri ve kompakt iplik sistemi EliTe® yer almaktadır. SUESSEN, ürünlerini rakiplerine göre daha iyi farklılaştırabildiğini hissetmektedir. Suessen, iplik eğirme konusundaki liderliğini, geliştirilmiş teknoloji ve üretkenlik açısından müşterilere sağladıkları birçok yararı ve maderleştrilmiş paketlerle kazanılan etkileyici yatırım dönüşlerini sergilenmek istemektedir.

İPLİK ÜRETİM TEKNOLOJİLERİ KONUSUNDA LİDERLİK
Suessen, araştırmaların direkt olarak müşterilerin tesislerinde yapıldığı araştırma ve geliştirme faaliyetlerine sürekli olarak önemli ölçüde yatırım yapmaktadır. Bu Suessen’nin tartışmasız ve iradeli bir tavırla daha fazla teknik ve teknolojik parçalar geliştirmesini sağlar. Şirket özellikle endüstriyel uygulamalarda uluslararası uygulanabilirliğe, bakıma duyulan ihtiyacın azaltılmasına, ürünün ömrünün uzatılmasına, iplik kalitesinin geliştirilmesine ve güvenilirliliğin kanıtlanmasına odaklanmaktadır.

#Suessen #KTM #ringverotoripliküretim #iplik #EliTe #EliTe®CompactSet

İnceleyin

Tekstil dünyası 3 büyük fuarda buluşuyor

Bu yıl 14-17 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan ITM 2018 Uluslararası Tekstil Makineleri Fuarı, Tüyap ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir