Klima Kapattıran Pike: Tril!

pike2Sıcak geceler kapıda! Vücut ısınızı baskılamayan, dış serinliği içeri geçiren gözenekli pike Tril’le bu yaz terlemeden, rahat rahat uyuyacaksınız.

Herkes yazın rahat uyumak ister. Ama bu sıcaklarda mümkün mü? Herkesin terden uyuyamadığı, üzerindeki pike, çarşaf veya nevresimin battığı geceler olmuştur. Küresel ısınmayla birlikte bu gecelerin sayısı da artıyor. Eski uyku ürünleri yeni sıcaklarla baş edecek gibi değil. Sıcak havalarda uyku kalitenizi bozan ter, nem, klima rahatsızlıkları gibi olumsuz etkileri ortadan kaldıran yeni yazlık ürünü Tril’le bu yaz rahat rahat uyuyacaksınız. Dünyanın en yumuşak pikesi Tril’e sahip olabilmek için yapmanız gereken tek şey Suave.com.tr’yi ziyaret etmek.

Tril’in akordeon şeklinde örgüsü ve gözenekli desenleri; hava geçirgen ve emicidir. “Aero-pore” teknolojisi; hava kanalları ile vücudunuza nefes aldırır, nemini çeker. Yazın serin uyumak için klima kullanmak maliyetli ve sağlıksızdır.  Tril’in “Aero-pore” gözenekleri ısı dengesini kurarak pike içinde pişmeyi engeller. Bunaltmaz, terle uyanmayı ve uykunun bölünmesini önler. Bu nedenle Tril, klima kapattıran pikedir; klima ihtiyacını azaltır. Bu yaz rahat bir uyku için Suave.com.tr’deki Tril koleksiyonuna bakmayı unutmayın.

İnceleyin

Rosatom, Benzersiz Kompozit Yeniden İşleme Ekipmanlarını Test Ediyor

Rusya Devlet Atom Enerjisi Kurumu Rosatom’a bağlı UMATEX grubuna ait “ZUKM” Limited Şirketine ait fabrikada, ...

Bir Yorum

  1. Tril, adının TR’si ile Türk Tekstilinin gelişimini sergileyen, ev tekstilinde yepyeni bir segment açmaya aday markadır.  Patent başvurusu kabul edilmiş inovasyon değeri olan ürün grubudur.  Gözenekli örme kumaş yumuşaklığını örme ipliğinin düşük bükümü ve nem çekme kapasitesi yüksek hacimli ipliğinden alır.  Derginizde yer verdiğiniz için teşekkür ederiz.