ITMA ASIA 2018’de öne çıkan Trützschler yenilikleri

 

TD 10: YENİ TRÜTZSCHLER CER ÜNİTESİ

Trützschler’in yeni cer ünitesi TD 10’un tanıtımı ITMA ASYA’da gerçekleştirildi. Bu ürün artırılmış kompaktlık sağlamanın yanında, son derece modern bir düzenleme sistemine sahiptir. Bu da kontrol dinamiklerinde önemli bir artış ve şerit kalitesinde bir iyileşme sağlamaktadır. %20 daha az yer gereksinimine rağmen, filtreyi bir kez daha arttırmak mümkün olmaktadır. T-LED ile birlikte kombine olarak kullanılan akıllı SMART CREEL, operatör ve fabrika müdürü için benzeri görülmemiş seviyede güvenilirlik ve daha fazla konfor sunar. Dijitalleşme ve bağlanabilirlik Trützschler’de sadece bir parola değildir: T-Data’ya bağlı makineler aynı zamanda gerçek zamanlı bir kalite izlemeyi mümkün kılar.

TC 15: VERİMLİLİKTE KIYASLAMA

Bir dizi bireysel önlem, önceki makineye kıyasla performans artışını garanti etmektedir. Yüksek üretkenliğe ek olarak, 1,28 m genişliğindeki Card TC 15, daha fazla şerit düzgünlüğü ve makinelerin daha iyi işleme davranışı anlamına gelmektedir. Trützschler, ITMA ASYA’da beş farklı şerit serme sistemi ile yüksek esnekliği gösterdi.

TC 10: ÇİN’DE EN BAŞARILI TARAK

Card TC 10, Çin pazarı için üretilen bir taraktır. Bir metrelik geleneksel çalışma genişliğindeki bu Trützschler tarağı, Çin pazarı için özel olarak tasarlanmıştır.

T-MOVE: YER TASARRUFU VE ARTIRILMIŞ VERİMLİLİK

Kutu dolum istasyonu sadece yerden tasarruf etmekten fazlasını yapar. Yeni hareketli kafa, yüksek teslimat hızlarında kutu değişimlerine izin verir. Bu da tarak verimliliğini artırır. T-MOVE ayrıca 1.200 mm çapında JUMBO CANS için tasarlanmıştır.

T-SCAN: EN YÜKSEK AYIRMA ORANLARI İÇİN BEŞ TEKNOLOJİ EL ELE ÇALIŞIYOR

Yabancı Parça Ayırıcı T-SCAN TS-T5’de, beş algılama teknolojisi, tüm zamanların yüksek ayırma verimliliğini sağlar:

F modülü: Renkli parçaların tespiti

G modülü: Parlak parçaların tespiti

P modülü: Şeffaf ve yarı saydam parçaların algılanması

UV modülü: Floresan parçaların tespiti

LED modülü: En küçük iplik şeklindeki parçaların algılanması

IDF-VORTEX: HAVA JETLİ İPLİKLER İÇİN KISALTILMIŞ HAZIRLIK SİSTEMİ

Trützschler, hava jetli iplik makinelerinin lider üreticisi olan Japon firması Murata ile işbirliği yaparak yeni bir şerit hazırlama teknolojisi geliştirdi. Viskoz işlenirken, üç cer karesi geçişinden ikisi ortadan kaldırılabilir. Bu muazzam bir ekonomik avantaj sağlamaktadır.

T-WIND: YARI OTOMATİK YÜZEY SARICI TWW-SD

Sağlam ana rulo sarıcılar, hazır ruloların üretimi nonwoven üretiminden ayrıştırıldığında kullanılır. Alttan açma, dilme ve sarma ile iki aşamalı konfigürasyon, proses stabilitesini artırır. Yüzey Sargısı TWW-SD, spunlace sistemleri için, çeşitli termal bağlama işlemleri ve teknik nonwovenlar için uygun bir çözüm sunar. Ana ruloların 1.800 mm çapa kadar sarılması ve 300 m / dak’ya kadar sistem hızları gerçekleştirilebilir.

GX1: TAŞLAMA GEREKTİRMEYEN TAMBUR GARNİTÜRÜ

Yeni GX1 garnitürü, pamuk alanındaki tüm eğirme süreçleri için özel olarak geliştirilmiştir. Geliştirilmiş fiber kılavuzu, daha az kısa lif içeriği ve önemli ölçüde daha iyi nope ayrımı ile sonuçlanır. Garnitür temelde bakım gerektirmez, ancak gerektiğinde de topraklanabilir.

NOVOTOP 30: ÇOK ÖZEL ŞAPKA GARNİTÜRÜ

Şapka garnitürü NOVOTOP 30, kaba ve / veya boyalı liflerin ve rotor iplikçiliği için geri kazanılmış liflerin işlenmesi için yeni geliştirilmiştir. Ne 10’un altındaki iplik numaralarıyla kullanım için idealdir ve yüksek üretim hızlarını gerçekleştirir. NT 30 şapka tipi aynı zamanda MAGNOTOP ve CLASSICTOP olarak mevcuttur.

İnceleyin

OKI’ye, İngiltere’den iki ödül

Bilgisayar, yazılım ve donanım ürünleri başta olmak üzere, 30 yıldır bilgi teknolojileri ürünlerinin dağıtımını gerçekleştiren ...