ITMA 2019’da sunulan SSM inovasyonları

SSM, 20-26 Haziran 2019 tarihlerinde Barselona’da (İspanya) ITMA 2019’da ilk kez birkaç yeni ürün lansmanını gerçekleştirdi. Dünya prömiyerlerini gerçekleştiren powerblade sarıcı ve SSM preciforce büyük ilgi gördü.

Bu yılki sergi çok sayıda ziyaretçiyi çekti. SSM, tekstil üreticilerinin daha rekabetçi olmalarına yardımcı olmak için çok çeşitli uygulamalar ve en son teknoloji çözümleri göstererek ziyaretçileri etkiledi. Fuarın en dikkat çeken ürünü garantili paketleme tutarlılığı için dünya çapında benzersiz karşı basınç sistemi preciforce’in tanıtılmasıydı. Kesin yoğunluk kontrolü, bir sonraki işlemde daha gelişmiş özelliklere yol açan en uygun paketin üretilmesini sağlar. Bu özellik yalnızca seçilen XENO makineleri için isteğe bağlı olacaktır. Ayrıca, SSM, sadece XENO-PB’de bulunacak powerblade sistemine yönelik elektronik iplik travers sistemi ve bıçak sarım avantajlarını birleştirdi. SSM XENO makineleri ile üreticiler mükemmel bir sarım sonucu ve maksimum verimlilik için doğru cihazı elde etmiş oldular.

Filament sektöründe, SSM iplik üreticilerine, hava tektüründeki süslü efektler veya air covering işleminde farklı özellikler gibi daha fazla ihtimaller sunuyor. Bu bakımdan SSM, benzersiz kumaşlar tasarlamak ve iplik üreticilerinin rekabet gücünü artırmak için bir cihaz sunmuş oluyor.

İnceleyin

Moda endüstrisinde sürdürülebilirlik büyük bir devrim

Kaynakların verimli kullanılması ve doğaya duyarlı üretim eksenli “Sürdürülebilirlik” kurumların kamuoyunun dikkati çekmek için üzerinde ...