InfoTrends, Roland DG’nin pazar lideri olduğunu açıkladı

roland-dgRoland DG Corporation, Roland DG’nin InfoTrends tarafından yeniden derlenen son raporunda dayanıklı grafik pazarının 2015 yılı için lider geniş formatlı yazıcı üreticisi olarak kabul edildiğini açıkladı.

InfoTrends 2015 Üç Aylık Geniş Format Sevkiyat Takip raporuna göre; Roland DG, 30-inç ve üstü kategorisinde diğer üreticilerden daha fazla öge sevk etti. Araştırmalar gösteriyor ki; Roland DG ürünlerine küresel talebin devam etmesi ve şirketin liderlik seviyesini koruyabilmesindeki anahtar faktörler fiyat noktası ve teknoloji tipi. Ürün takipçisi InfoTrends, satış bilgilerinin güvenilir kaynağı olarak kabul edilmektedir. InfoTrends’in geniş formatlı yazıcı market analisti Steve Urmano: “Datalarımız Roland DG’nin 2015 yılında da önceki yıllarda olduğu gibi geniş format dayanıklı grafik yazıcılarının önde gelen kurumu olduğunu göstermektedir’’ dedi. InfoTrends raporları 2015 yılında yer alan dört çeyreğin tamamını kapsamaktadır ve geniş formatlı yazıcı marketindeki büyük segmentler dikkate alındığında; 30 inç ve daha fazla genişlikteki, 50.000 USD fiyatının altında yer alan, sıvı ve lateks mürekkep teknolojilerini içeren tüm geniş format mürekkeplerin değerlendirmesini içermektedir. Roland DG’nin Küresel Satış Başkanı Eli Keersmaekers: “ Çok heyecanlıyız fakat Roland DG’nin bu pazar içerisinde dünya çapında satış lideri olduğunu öğrenmek şaşırtıcı değil. Özellikle zamanın rekabetçi ortamında, üreticilerin alternatif çözümler sunması ile birlikte, bu başarı bizim teknolojimizin kalite, dayanıklılık ve yatırım karlılığı açısından en iyi kombinasyonu sunmaya devam ettiğini göstermektedir. Endüstrimizin yanına en iyi servis, destek ve satış kanallarımızı da eklememiz, en çok tercih edilen olmamızın sebebini açıkça ortaya koymaktadır’’ diye ifade kullandı. InfoTrends tarafından hazırlanan rapor Roland DG’nin en son tanıtılan geniş formatlı modellerini izlemektedir: Roland DG’nin önde gelen eco-solvent teknolojisine, yeni çekirdek teknolojisini ve inovatif özellikleri tanıtan TrueVIS VG Serisi bas/kesler, düşük tüketim maliyetleri ile olağanüstü baskı hızını ve görüntü kalitesini birleştiren eco-solvent yazıcısı SOLJET EJ-640, yüksek sayıda üretim yapmak için tasarlanan boya süblimasyon baskı makinesi Texart XT-640 ve Roland DG’nin tezgah üstü UV flatbed LEF serisine en büyük eklemesi olan VersaUV LEF-300UV-LED. Keersmaekers; “Roland DG, sürekli yenileneceğini ve tüm dünyadaki grafik profesyonellerinin yüksek talebini karşılamak için ürün temin edeceğini taahhüt etmektedir. Kullanıcılar, her zaman çok yönlülük, performans ve güvenilirlik elde etmek için Roland DG ürünlerine güvenebileceklerini biliyorlar. Aynı zamanda kullanıcılarımız ürünlerinden en iyi sonucu alacaklarını garanti ettiğimizi ve her aşamada yanlarında olacağımızı biliyorlar. Bu bizi rekabet ortamında farklılaştıran noktadır’’ şeklinde konuştu.

#InfoTrends #RolandDG #pazarlideri

İnceleyin

Mimaki, ITM 2018’de digital tekstil baskı çözümlerinde yeniliklerin merkezi olacak

Mimaki, ITM 2018 fuarında kalite, hız, verimlilik ve kişiselleştirme odaklı zengin çözümleriyle yerini alıyor. Ziyaretçilere ...