‘’Geleceğin Yeşil Fabrikası’’

geleceğin-yesil-fabrikasiEfı™ reggiani, 1-4 haziran’da ıstanbul tüyap fuar Merkezi’nde gerçekleşen ıtm fuarında, iki ileri seviye, Çevre dostu ve etkili baskı teknolojisini ortaya Çıkararak endüstriyel tekstil üretimi için ‘’geleceğin Yeşil fabrikası’’ nı vurguladı.

Efı reggiani’nin All-in green baskı işlemi, üstün baskı tanımlaması, Renk yoğunluğu, ve kuru-yaş sürtme haslığı sağlayan Tamamlanmış bir çözüm. All-in green , efı Reggiani’nin son teknolojik gelişmesi ve yeni efı Reggiani renoır one-600 yazıcısını karakterize Ediyor. One-600 modeli yeni mürekkep besleme Ve geri dönüştürme sistemiyle gelişmiş baskı Kalitesi, verim için üstün görüntüleme çözümü, Yüksek kalite dekor ve giysi numuneleme ve üretimi Sunuyor. Itm’deki bir diğer teklif efı reggiani’nin Geniş mürekkep portfolyosunu tekstil alanı İçin genişletiyor. Fuarda gösterime sunulan yeni Efı reggiani aqua reaktif mürekkep, mürekkep Ömrünü uzatırken daha güvenli bir baskı işlemi Sağlıyor. Su bazlı aqua reaktif mürekkepleri, efı Reggiani makinalarında yüksek son baskı kapasitesi Sağlayan kyocera baskı kafası teknolojisiyle Birlikte kullanılması için dizayn edildi. Efı reggiani Tam teknolojik destek ve efı reggiani yazıcılarında Aqua mürekkeple kullanılan baskı kafalarında 12-ay garanti sağlıyor. Kullanıcılar, geniş Bilgiye sahip tecrübeli bir efı reggiani takımı ile Desteklenen, sürekli yüksek kalite elde ediyorlar.

Efı Reggıanı Next’te Çok Yönlü Direkt Ve Transfer Baskı

EFI Reggiani ITM’de ayrıca, spor giyim, moda vetabela uygulamaları, boya süblimleştirme mürekkepleri için 1.8 m Next transfer kağıt üzerine baskıyı tanıttı. NEXT baskı, 1.8m ve 3.4m kayışsız dijital baskı sistemiyle aynı mürekkep setini kullanarak kumaşlar ve kağıtlar üzerine baskı yapabilen oldukça çok yönlü bir ürün. EFI Reggiani ürünleri en yüksek standarlar ve endüstrinin geniş alanlarındaki tekstil üretimini kolaylaştırmak için dizayn edildi ve üretildi.

 

“Green Factory of the Future”

EFI™ Reggiani is emphasizing the “Green Factory of the Future” for industrial textile manufacturing by unveiling two advanced, eco-friendly and efficient printing technologies at the ITM Exhibition, June 1-4 at Istanbul’s Tuyap Expo Centre. EFI Reggiani’s All-In Green Printing Process is a complete solution that provides superior printing definition, color intensity, and dry and wet rub-fastness. All-

In Green is EFI Reggiani’s latest technological development and features the new EFI Reggiani Re-

NOIR ONE-600 printer. The ONE-600 model offers improved print quality with new ink feeding and recovery systems, and superior imaging resolutions for efficient, high-quality décor and apparel sampling and production. Another new offering at ITM extends EFI Reggiani’s extensive ink portfolio for the textile space. New EFI Reggiani AQUA reactive ink shown at the exhibition provides a safer printing process while extending ink head life. The water-based AQUA reactive inks are designed for use with Kyocera printhead technology that provide high-end digital printing capabilities on EFI Reggiani machines. EFI Reggiani provides

full technological support and a 12-month warranty on the print heads used with AQUA inks on EFI Reggiani printers. Users gain consistently high quality backed by an experienced EFI Reggiani support team offering extensive knowledge.

 

Versatile Direct And Transfer Printing On The EFI Reggiani NEXT

Also at ITM, EFI Reggiani shown the 1.8m NEXT printing on transfer paper for sportswear, fashion and signage applications, employing dye-sublimation inks. The NEXT printer is a highly versatile product able to print onto fabrics and papers using the same ink set with a 1.8m and 3.4m beltless digital printing system. EFI Reggiani products are designed and manufactured to the highest standards and to simplify textile production across a wide range of industries.

 

#YeşilFabrika #GeleceğinYeşilFabrikası #ÇevreDostuBaskı #EndüstriyelTekstilÜretimi #TekstilTeknik #TekstilTeknikDergisi

İnceleyin

Saurer to show Autoairo in Asia for the first time

Originating in Switzerland and founded in 1853, Saurer is a leading globally operating technology group focusing ...