Crealet ve IQ-SPS Techtextil’de beraber

15Crealet AG (İsviçre) ve IQ-SPS GmbH (Almanya), 4 ile 7 Mayıs 2015 tarihleri arasında düzenlenecek olan Techtextil’de beraber olacaklar.

Bu adımla elektronik çözgü salma sistemleri sağlayıcısı Crealet ve dönüştürme ve özel yapım dokuma makinesi sağlayıcısı IQ-SPS kuvvetli birlikteliklerinin sinyalini verdi. Bu birliktelik dokuma makinelerinin geliştirilmesine odaklanmaktadır. Crealet, dokuma makineleri için çözgü salma ve toplama hareketlerini modernize etmekte ve güçlendirmektedir. Dahası,  çözgü salma aletlerinin tamamı yarı ende geliştirilmekte, tek leventli makinelerin arkasına ek levent konulmaktadır.  IQ-SPS bulunan dokuma makinelerini geliştirir, güçlendirir ve modernize eder. Ek servisler yenileme, yedek parça iletimi, eğitim, danışmanlık ve bakım gibi konuları içerir.  Birliktelik, Crealet ve IQ-SPS’nin yeteneklerini göstereceği dokuma makineleri konusunda yapılmaktadır. İki şirket arasındaki finansal ilişki planlanmadı.

TEK KAYNAKTAN ÇÖZÜMLER

İki şirket arasındaki birliktelik, dokuma makinelerinde kişiye özel müşteri odaklıürün yalpazesi sunmaktadır. Modifiye makineler hiç bir şekilde eski makineler değillerdir. Hatta, makul fiyatlarda olup en gelişmiş ispatlanmış teknolojiler kullanılarak yapılmaktadırlar. İki şirketin uzmalıkları yüksek kaliteli çözümler ve bu rekabetçi pazarda önemli bir unsur olan müşteriye değer katmayı sağlamaktadır. Amaç müşteriye yeni bir makine almak yerine daha uygun bir alternatif sunmaktır. Teknik kumaşlar muhtmel uygulama alanlarından biridir. İdeal uygulama alanları; kaplama taşıyıcıları, baskı zemeinleri, güvenlik tekstilleri, branda, reklam araçları, öğütücü tekerlek taşıyıcıları, yapı sektörü için jeotekstil ve güçlendirici tekstiller ve tentelerdir.

İnceleyin

Half a century of excellence in home textiles

The origins of both Industry 4.0 and an awareness of the need for more sustainable ...