Ağır sanayi lekelerini Maratem’le yok edin

Eczacıbaşı Profesyonel bünyesinde faaliyet gösteren endüstriyel temizlik ürünleri markası Maratem, sanayide çalışanlara kolay çıkmayan kirlere karşı M121 Endüstriyel El Temizleme ürünü ile çözüm sunuyor. Ağır makine yağlarını ve kirleri cildi tahriş etmeden, kolayca çıkaran Maratem M121 Endüstriyel El Temizleme ürünü, çıkması zor leke ve kirleri dert olmaktan çıkarıyor.

Endüstriyel temizlik ürünlerinin öncü markası Maratem, sanayide çalışanlar için geliştirdiği pratik ve kullanışlı el temizleme ürünü ile ağır leke ve kirleri kolayca ciltten uzaklaştırıyor.

Dermatolojik olarak test edilerek onaylanan M121 Endüstriyel El Temizleme ürünü, içerdiği formülle ağır lekeleri cildi tahriş etmeden çıkarırken, geride hoş koku ve yumuşacık bir cilt bırakıyor. Çalışanları için etkili, ekonomik ve hijyenik çözümler sunmak isteyen fabrika, atölye ve işletmeler için Maratem M121 Endüstriyel El Temizleme ürünü, 3 litrelik ambalajlarda satışa sunuluyor.

İnceleyin

Schneider Electric’in İnovasyon Tır’ı Sanayide Dönüşüm için Tekirdağ’daydı

Enerji yönetimi ve otomasyonun dijital dönüşümünde dünya çapında uzman olan Schneider Electric, İnovasyon Yolda ekinlikleri ...