AESA: Dünya çapında tekstil hava mühendisliği uzmanı

Tekstil hava mühendisliği alanında 50 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren AESA, dünyanın önde gelen endüstriyel havalandırma şirketlerinden biridir. Fransa, Hindistan, Singapur, Mısır, Hong Kong ve Çin’de dahil olmak üzere 15 ülkeden bir araya gelmiş 120 kişilik ekiplerinden oluşan şirketleriyle AESA Air Engineering, Avrupalı mühendislerin titizliği ve deneyimini, Asya satış ve mühendislik personelinin esnekliği ve uyum yeteneği ile birleştirmektedir. Her projeyi öncesinde test ederek, en rekabetçi ekipmanla en gelişmiş mühendislik çözümünü sunmak şirketin birincil önceliğidir. AESA, köklerini 4 eski ve ünlü şirketten almaktadır; Ameliorair (1938 Fransa), Air Industrie (1968 Fransa), LTG Hava Mühendisliği (1925 Almanya) ve Kenya (1972 İtalya). AESA, dünya çapında faaliyet gösteren 10.000’den fazla kurulum deneyimini geniş bir endüstriyel uygulama yelpazesinde toplamaktadır. Her elyaf tipine (pamuk, ipek, polyester, karışımlar, yün, akrilik) uyarlanmış gerekli sıcaklık ve nemi korumak için komple tekstil hava mühendisliği sistemleri sağlayan AESA Hava Mühendisliği şirketinin sağladığı tedarik kapsamını şu şekilde belirtebiliriz. Basit tekstil klima istasyonlarından balya pres sistemlerine, soğutucu ve soğutma tesislerinden kanal ve boru tesisatlarına varıncaya kadar anahtar teslim tekstil hava mühendisliği projeleri titizlikle gerçekleştirilmektedir. Şirketin ana uzmanlığı; pamuk iplik bükme, dokuma ve örme, sentetik elyaf, yün hazırlığı, kamgarn iplik bükme ve nonwoven yüzeylerdir.

Ayrıca, dünyanın önde gelen ülkelerinde AESA satış temsilcileri bulunmaktadır. Herhangi bir elyaf için. PESA, sağlık ve toz içeriği ile ilgili tüm standartlarla tutarlı temiz bir ortama ek olarak, yıl boyunca yeterli sıcaklık ve nem koşullarını sağlamak üzere kompleks sistemler sunmaktadır.

 

 

İnceleyin

Biobazlı, Biyobozunur PLA bazlı elyaflardan doğa dostu ev tekstili ürünlerinin geliştirilmesi

ÖZET Standart plastik malzemelere alternatif olarak kullanılan biyoplastikler beklentileri yerine getirebilmektedir. Biyoplastik tanımı biyolojik köke ...