Tekstil baskısında doğru yazıcının önemi

Modadan ev dekorasyonuna, promosyon malzemelerinden spor giysilere; tekstil baskısının çok geniş̧ bir yelpazesi mevcut. Bu alanda üretim yapan kurumlar için doğru yazıcı seçiminin önemini ve baskı kalitesini Epson Türkiye Endüstriyel ve Ticari Ürünler Ön Satış̧ Uzmanı Hayri Şenol aktardı. Bir yazıcı seçerken, büyümenizi büyük oranda etkileyecek bir karar verirsiniz. İster yüksek hacimli spor giysi baskıları için sarsılmaz bir verimliliğe ister moda ve ev dekorasyonu için en ince detaylar üzerinde öne çıkan bir kalitenin elde edilmesine dayanın, Sure- Color SC-F süblimasyon seri, işletmenizin potansiyel kilidinin açılmasına yardımcı olacaktır.

Spor giysileri: Yüksek hacimli baskıda düşük maliyet ve maksimum verimlilik
Herkes giydiği ürüne güvenmek ister elbette. Özellikle de spor tutkunları için kıyafet seçiminde farklı detaylar gizlidir. Bu noktada üreticinin de standardı koruyarak yüksek hacimli hedeflere ulaşması gerekir. Epson SureColor SC-F süblimasyon serisi; standartlaştırılmış̧ tasarımlara sahip olan futbol formalarının, bisikletçi giysilerinin, yüzücü̈ giysilerinin ve daha fazlasının yüksek hacimlerde üretimi için idealdir. Kalite ve hız sunarken toplam sahip olma maliyetindeki uygunlukla firmaların verimliliğini arttırır.

Moda: Geniş renk gamı ve netlik

Yaratıcılığınızın geniş̧ bir renk gamı ve yüksek kaliteli sonuçlarla coşmasına izin verin. Moda tasarımcıları ve girişimciler için SureColor SC-F süblimasyon serisi, renk kararlılığı ve yüksek netlikte siyahlar sunar. Bakım yapılması kolay ve hızlıdır. İster tek bir giysiye ister çok sayıda ürüne baskı yapın, bu yazıcı çok çeşitli tekstillerde dinamik ve zahmetli ortamlar için idealdir.

Ev dekorasyonu: Farklı malzemelerde keskin detaylar

Perdelerin, jaluzilerin, döşemelerin, yastıkların, seramiklerin ya da polyester bir kaplama kullanılarak yapılan herhangi bir sert materyalin üretimi ile ilgili her türlü̈ beklentiyi karşılayın. İç tasarımcılar ve marka sahipleri hem kaliteli hem de keskin gerçekçi fotoğraf detaylarının her türlü̈ ticari ya da ev kullanım alanını stilize etmek için çok uygun olduğundan emin olsunlar.

Promosyon ürünleri: Bol çeşitliliğe kişisel dokunuş

Her türlü promosyon ürününü kolaylıkla üretin. Telefon kılıflarına, çantalara ve kupalara yüksek kaliteli çıktılarla kişisel bir dokunuş̧ katın. Fotoğraf laboratuvarları, online perakendeciler ve üreticiler bir yandan yüksek kaliteli ürünleri ile gurur duyarken bir yandan da SureColor SC-F süblimasyon serisi ile işletmelerinin toplam sahip olma maliyetini düşürecektir.

Kumaş̧ tabela: Polyesterin yükselişi

Kendini açıkça gösteren büyük formatlı bir tabela ile verdiğiniz mesajın anlaşılmasını sağlayabilirsiniz. Artık baskı hizmeti sağlayıcıları, kopyalama mağazaları ve reklam evleri kumaş̧ tabela için kullanılmak üzere giderek daha popüler hale gelen polyester kumaş̧ kullanıyorlar.

İnceleyin

Moda endüstrisinde sürdürülebilirlik büyük bir devrim

Kaynakların verimli kullanılması ve doğaya duyarlı üretim eksenli “Sürdürülebilirlik” kurumların kamuoyunun dikkati çekmek için üzerinde ...